Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ ПІД НАРКОЗОМ В СТОМАТОЛОГІЇ МАСТЕР ДЕНТ
    ВИ СПИТЕ - МИ ЛІКУЄМО           Кому рекомендована седація? ...
CAD/CAM системи в стоматології
CAD/CAM системи в стоматології            CAD / CAM - це скорочення слів Computer-Aided Design (проектування з використанням комп'ютерної технології) і Computer-Aided Manufacture (виготовлення з використанням комп'ютерної технології). Протяго...
Ми пропонуємо
 

 

 

 

Cтоматологічні послуги Київ

 

Стоматологічні послуги Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В нас найкращі стоматологічні послуги в Києві!

Для кожної людини гарна, здорова і білосніжна посмішка відіграє дуже важливу роль в житті, адже вона надає зовнішності естетичного вигляду. Саме тому дуже важливо, щоб зуби були міцними та здоровими. Допоможе кожному в цьому стоматологія  «Мастер Дент», яка знаходиться в Києві по вулиці Ревуцького 24/4, та надає  висококваліфіковані  стоматологічні послуги в Киїєві  серед яких: імплантація зубів, їх протезування, хірургія, ортодонтія, лікування парадонтиту, професійна гігієна, відбілювання та багато іншого.

 

У нас працюють тільки досвідчені стоматологи. які працюють на найсучаснішому обладнанню компаній Sirona Dental Systems   (Німеччина), VDW (Німеччина) , EMS (Швейцарія) з найкращими матеріалами компанії  Ivoclar Vivadent (Швейцарія), і  отримали  високу відзнаку  і довіру багатьох людей . Для виготовлення , протезів і коронок використовуємо якісні, перевірені матеріали. В своєму складі вони не мають шкідливих компонентів, тому не визивають алергію у пацієнтів.

 

Зуби – це органи порожнини рота. Вони складаються з твердих, а також м’яких тканин (емаль, пульпа, цемент та  дентит). З віком зуби піддаються великій кількості уражень, тоді виникає карієс. не вчасне лікування , може призвести до запальних процесів , які  супроводжуються болем і підвищенням температури тіла. Стоматологія "Мастер Дент" – надійний помічник, котрий здатний прийти на допомогу та позбавити від  неприємної зубної болі.

 

Невчасна профілактика чи лікування зубних захворювань може в деяких випадках привести до повної втрати зуба. Звичайно не треба чекати поки це станеться, краще заздалегідь виправити дану проблему. Не варто засмучуватись, якщо все ж таки так вийшло, адже   в Стоматології "Мастер Дент"зубний корінь є можливість замінити на штучний , на імплант . Тобто, замість справжнього зуба встановити імплант, і встановити коронку котра й матиме такий самий колір як і всі інші зубки . Таким чином її дуже складно відрізнити від інших. Ця процедура як і всі останні проведеться безболісно, тому пацієнт під час лікування не буде відчувати дискомфорт.

Звертайтесь, Стоматологія "Мастер Дент" завжди рада новим пацієнтам. Ми детально розглянемо всі Ваші скарги, після чого, вирішимо методи проведення кращого лікування.

Стоматологія Майстер Дент надає послуги ціни на які демократичні, тому повністю будуть всім по кишені. Більш детально ознайомитися з ними можливо на сайті.

 

Ціни на стоматологічні послуги в Києві

 

Для того, щоб записатися до нас на консультацію, чи лікування, необхідно лише звернутися до нас по контактним телефонам. На сайті masterdent.kiev.ua можливо дізнатися більше інформації та ціни на стоматологічні послуги в Києві які дуже лояльні! Наші серця відкриті для Вас.

 

Сучасні стоматологічні послуги в Києві - це новітні технології та розробки в галузі медицини, а також красиві та здорові зуби. Таким чином, в наші дні лікування, чи видалення зубів проходить швидко та якісно. Бажаєте мати білосніжну, здорову та неперевершену посмішку? Тоді чекаємо на Вас в нашій Стоматології " Мастер Дент" в Києві на вул. Ревуцького 244 . masterdent.kiev.ua!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Технології

                 

Записаться на прием
Желаемая дата и время: