Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
CAD/CAM системи в стоматології

CAD/CAM системи в стоматології

 

         CAD / CAM - це скорочення слів Computer-Aided Design (проектування з використанням комп'ютерної технології) і Computer-Aided Manufacture (виготовлення з використанням комп'ютерної технології). Протягом багатьох років системи CAD / CAM знаходили собі застосування в різних галузях промисловості. Комп'ютери полегшують всі стадії  виробництва, починаючи з вихідної концепції проекту і аж до кінцевого виробництва складових готових деталей. Нині такі технології знаходять собі безліч різноманітних застосувань у медицині та стоматології. CAD (Проектування з використанням комп'ютерної технології)

 

 

 

          Проектування з використанням комп'ютерної технології - це використання комп'ютерних систем для проектування і розробки продукту. Комп'ютер застосовується як високоудосконалений   замінник креслярської дошки, що дозволяє виконати тривимірне моделювання та проектування, не вдаючись до ручки і туші. Модель, створена в такій системі, може бути показана під будь-яким кутом, а також може бути змодельована так, щоб розглянути її проекцію в певному освітленні. Окремі елементи креслення можуть бути переглянуті, замінені, а вся модель в цілому - перебудована заново. Після того, як проект доведений до остаточного уточнення, деталізовані і забезпечені розмірами креслення, можуть бути роздруковані з метою використання в процесі виробництва. Або ж, з іншого боку, вони можуть бути передані далі, і інформація щодо форми деталі може бути перетворена в виробничій інструкції, які будуть передані безпосередньо машинам, що виготовляють дану деталь. В особливо прогресивних системах, можливо, брати до уваги також і структурні властивості матеріалів. Математичне моделювання конструкції з використанням цих величин дає можливість отримати оцінку певних моментів її поведінки ще до того, як вона покине кульман. Ця технологія відома під назвою "аналіз кінцевого елементу". Можна оцінити наслідки тих чи інших змін у проекті щодо поведінки деталі, ще перш ніж вона буде виготовлена ​​хоча б у вигляді фізичної моделі. САМ (Виготовлення з використанням комп'ютерної технології). Виготовлення з використанням комп'ютерної технології - це використання комп'ютерних систем для управління механізованими інструментами. Це дозволяє надавати матеріалам певну форму для того, щоб створювати з них конструкції. Комп'ютери, контролюючі механізовані інструменти, можуть діяти у відповідності з інструкціями, отриманими від системи проектування з використанням комп'ютерної технології. 

       

 Таким чином, виникає повна інтегрована система. Об'єкт, який необхідно виготовити, конструюється на екрані комп'ютера, після чого проект втілюється в життя комп'ютером , що передає свої інструкції безпосередньо механізованим інструментам

 

 

Програма розроблена спеціально для стоматологів і є досконалим інструментом для 3D дизайну реставрацій різної складності безпосередньо в клініці. Програма дозволяє легко і швидко моделювати різні реставрації - від одиночних коронок до мостів.

 

 

 

-Легке моделювання вкладок, накладок, вінірів, коронок і мостів

 

- Повністю автоматизоване моделювання завдяки анатомічній бібліотеці моделей зубів

 

                 •• Автоматична адаптація контактної міцності, заданої користувачем

 

                •• Верхівки, крайові кромки і інші анатомічні форми додаються в модель в залежності від даних суміжних зубів

 

                •• Товщина матеріалу, що наноситься мінімальна для більш удосконаленого  результату

 

- Моделювання до 16 зубів в одній сесії

 

-Зміна положення камери для легкого маркування моделі

 

-Зручні і інтуїтивно зрозумілі інструменти для зміни форми і зовнішнього вигляду моделі

 

-Автоматичне збереження для більш гнучкого використання

 

-Усього п'ять кроків від початку роботи до фрезерування

 

 

Відносно постановки пломб стоматологія була завжди обмежена певним асортиментом доступних технологій виготовлення. Пломбування зубів в одне відвідування завжди було обмежено використанням амальгами для зубної пломби, кислотно-основними сумішами або ж полімеризациєю смол.        Пломби, виготовлені в лабораторних умовах, обмежувалися виплавлюючим  модельним литтям, агломерування  порцелянових пломб і полимеризациєю смол.    Це дуже жорстко обмежувало діапазон матеріалів, які могли бути використані. Даючи нам нову методику контролю форми об'єкта, CAD / CAM системи в стоматології відкривають доступ до цілих систем нових матеріалів. 

 

       Технологія CAD / CAM в стоматології дає можливість - використання керамічних матеріалів з дуже гарними характеристиками і композитних матеріалів на основі скляної в'язкої речовини, які були вироблені в оптимальних фабричних умовах, при дотриманні необхідних технологічних характеристик. Такі матеріали мають величезні переваги перед тими, що використовуються тут традиційно. У порівнянні з іншими матеріалами для пломбування, керамічні матеріали відрізняються цілим рядом переваг. Вони можуть бути змішані в таких пропорціях , щоб дуже близько відповідати кольору зуба. Вони мають дуже високу біосумісність і дуже зносостійкість. Дуже важливо також і те, що за допомогою відповідної обробки як самої кераміки, так і поверхонь зуба, можливо, домогтися створення міцного зв'язку, так що пломба і сам зуб стануть єдиним функціональним елементом.

 

 Дана перевага означає те, що пошкоджений зуб може бути укріплений, будучи пов'язаний з керамічної пломбою. Хоча те ж саме можливо здійснити також і з композитними матеріалами на полімерній основі, все-таки ці пломби по їх міцності не можуть бути поставлені поруч з виготовленими механічним способом керамічними пломбами. Діапазон структурних полімерів, які можуть бути використані для створення основного тіла композитних пломб, порівняно невеликий.

 

 
Записаться на прием
Желаемая дата и время: