Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
Імплантація зубів

Якісна імплантація зубів Києв в стоматології Мастер Дент

 

Основною метою стоматології  Мастер Дент є здорова та яскрава посмішка кожного пацієнта. Ми виправимо найскладніші проблеми з зубами! Навіть якщо Ви втратили зуби, по причині травми або хвороби, то можете без сумнівів звертатись до нас – ми зробимо все на вищому рівні.

У нашій стоматології працюють тільки досвідчені, одні з найкращіх стоматологів – імплантологів, які не зупиняються на досягнутому, постійно вдосконалюють свої навики. В своїй роботі ми використовуємо цілковито інноваційні технології, тому імплантація зубів в Києві в стоматології Мастер Дент пройде бездоганно!

Перед тим як складати план лікування, нашими кваліфікованими майстрами проводиться діагностика стану ротової порожнини. Виходячи з Ваших особливостей, ми знайдемо найкращій серед найкращих методів лікування. Лікар порекомендує найбільш перспективний та результативний спосіб повернути здоров'я та привабливість Вашій усмішці! В наших технічних лабораторіях виготовиться гідна ортопедична конструкція з самих якісних матеріалів. Виконане нами встановлення імплантантів зубів приємно здивує Вас високою якість та лояльною ціною!

 

 

Встановлення імплантантів зубів дозволяє відновити жувальні функції. Воно впливає на покращення естетичних показників людини. Протези на імплантантах мають ту саму форму та вид, що і натуральні. До цієї процедури існують абсолютні та відносні обмеження:

Абсолютні:

 1. Нещодавно перенесений інсульт чи інфаркт міокарда;
 2. Стенокардія;
 3. Високий кров'яний тиск;
 4. Цукровий діабет;
 5. Хронічні захворювання шитовидної залози;
 6. Порушенні функції згортання крові;
 7. Епілепсія;
 8. Імудофеціт;
 9. Активне лікування онкологічних хворих;
 10. Складні хронічні хвороби різного роду;
 11. Вагітність;
 12. Період скелетного росту.

 

Відносні:

 1. цукровий діабет;
 2. остеопороз;
 3. стадія компенсації захворювань щитовидної залози;
 4. серцево – судинні хвороби.

 

Зубні імплантанти потребують уваги та конкретної інформації

 

Зубні імплантати дуже популярний метод лікування. Імплантати – спеціальні титанові конструкції, що імплантуються в щелепу та служать фундаментом для нового зуба. Вони щільно прилягають до кістки та не викликають негативної реакції.

Найпоширенішим видом імплантатів є зубний внутрішньокістковий імплантант, який наділений особою довговічністю. Значна частина протезів такого типу, близько 90% успішно функціонують на протязі 10 років.

Як саме відбувається імплантація?

Зазвичай для цієї процедури використовують місцеве знеболення, перед ним може знадобитись підготовка зі спеціальними медикаментозними препаратами. Після операції лікар обов'язково дає рекомендації, дотримуючись котрих пацієнт уникне ускладнень.

Операція складається з декількох етапів:

 • Імплантат монтується в кістку. Якщо це відбувається на верхній щелепі, приживлення триватиме 2-6 місяців, якщо на нижній – 2-4 місяці. На ці показники часу також впливатиме щільність кісток. Тимчасовий зуб замінює в цей період відсутній;
 • На 2 тижні встановлюється формувач для ясен. Якщо необхідно проводиться деснева пластика;
 • Якщо вже настав момент для початку протезування, але навколо імплантанта кістка ще не зріла, то спочатку робиться тимчасовий протез, щоб поступово збільшувати навантаження.


В Мастер Дент Ви отримаєте всі необхідні пояснення, щодо догляду, графіку відвідувань лікаря. Встановлення імплантів зубів в Києві пройде на найвищому рівні, коли їми займаються професійні фахівці, які мають престижний досвід роботи в стоматологічному мистецтві.

 

Хірургічний прийом:
 

 

Постановка  імплантата                                                                   від 8600-28000 гривень


Операції по кістковій пластиці,

підсадка кістковопластичних матеріалів                                     від 3000-17000 гривень

 

 

 

 

Записаться на прием
Желаемая дата и время: