Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
Комп'ютерна анестезія STA
 
Комп'ютерна анестезія STA в стоматології Мастер Дент в Києві
 
 
Анестезія без болю це реально !!!
 
Не було ще анестезії такої легкої і комфортної !!!
 
Що дає можливість забути про неприємні відчуття коли Ви
 
перебуваєте в кріслі у стоматолога !!!
 
        Першу анестезію почали робити ще в XIX столітті.
Однак стоматологам знадобилися десятиліття, щоб перейти від шприца лікаря Люера і новокаїну до одноразового шприца і розчину лідокаїну як анестетика. Ще кілька десятиліть знадобилося для переходу на використання карпульних шприців і карпулірованих форм анестетиків. Незважаючи на безсумнівний  розвиток в останні роки комп'ютерних технологій, застосовуваних у стоматології, багато пацієнтів відчувають стрес перед прийомом у стоматолога. Ось чому фірмою Milestone Scientific USA була розроблена революційна технологія комп'ютерної анестезії! STA- комп'ютерна система подачі анестетика для місцевої анестезії.
 
      І наша стоматологія Мастер Дент з гордістю може предоставити цю комп'ютерну систему в себе в клініці.
STA- це новітня, зручна альтернатива традиційного місцевого знеболювання! Наші стоматологи за допомогою системи комп'ютерної анестезії STA забезпечать повну безболістність при проведенні будь-яких видів анестезії для лікування зубів, протезування, хірургічного прийому та гігієни порожнини рота. Подача анестетика контролюється програмою, без участі пальців лікаря, за рахунок чого розчин рівномірно подається не розтягуючи м'які тканини порожнини рота, і при цьому  тиск практично не відчувається пацієнтом. Ця революційна технологія розроблена фірмою Milestone Scientific USA, яка дає лікареві можливість успішного використання місцевого знеболювання окремого зуба.
 
Ось які переваги методу лікування зубів із застосуванням комп'ютерної анестезії:
 
       - це і відсутність болю під час анестезії,
       - і менший обсяг введеного анестетика,
       - це і можливість більш точного введення анестетика,
       - а подача анестетика контролюється програмою,
       - і відбувається без участі пальців лікаря,
       - а найголовніше відсутність психологічного дискомфорту під час процедури,
       - так само немає надмірного розтягування (розпирання) м'яких тканин порожнини рота, оскільки швидкість і тиск подачі анестетика визначає комп'ютер,
       - можливість виконання анестезії в осіб з підвищеним артеріальним тиском і вагітним.
 
      За даними американських учених при проведенні комп'ютерної анестезії зниження страху спостерігалося у 90% пацієнтів, це доводить Високу ефективність даної методики. Система STA - схвалена і затверджена Американською Стоматологічною Асоціацією, як прилад для безпечної та ефективної подачі анестетика в умовах використання її кваліфікованим персоналом. Система STA перетворює ін'єкцію анестетика в одну з найпростіших маніпуляцій при лікуванні зубів.
 
 
Мастер Дент з турботою про Ваше здоров'я !!!
 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Записаться на прием
Желаемая дата и время: