Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
Лікування парадонтиту

Послуги парадонтолога.  Лікування парадонтиту . Парометр для автоматичної діагностики
 
пародонтального статусу PA-ОN
 
 
Для успішного лікування необхідно поставити діагноз, і це треба зробити не тільки правильно, але і вчасно.
B стоматології Мастер Дент для рентгенологічного дослідження використовуються цифрові дентальні радіовізіографи. Вони дозволяють знизити променеве навантаження на 90%, що , практично безпечне  для Вашого здоров'я. Внутрішньоротова рентгенографія допомагає визначити стан твердих тканин зубів (a саме: приховані каріозні порожнини):


 
   - викривлення коренів зубів;
   - стан тканин, що оточують корінь зуба;
   - ступінь формування коренів y підлітків,
   - наявність або відсутність зачатків 
постійних зубів,
   - якість пломбування каналів,
   - переломи коренів при травмах.
 
Об'єктивну інформацію прo стан тканин, що оточують зуб, можна отримати за допомогою системи перадонтального зондування PA-ON від компанії OrangeDental . Система дозволяє провести дослідження тканин, що оточують зуби, і скласти  пародонтограму. Всі ці методи допомагають поставити правильний діагноз і спланувати необхідне адекватне лікування.
 
Рання діагностика захворювання - це ключ до збереження Вашого стоматологічного здоров'я та запобігання серйозних проблем.
Початкові стадії захворювання пародонту часто протікають безболісно і тому на них не звертають уваги. Пам'ятайте про те, що небезпека виникає несподівано, якщо про неї не знати.
 
За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (1990 р) у людей у ​​віці 13 - 19 років рівень захворювання пародонту становить від 45 до 85%, а у віці 35 - 44 - від 65 до 98%.
 
Пародонтит , який вчасно діагностований ,і якщо вчасно розпочате  лікування то може бути зупинений.
 

5

Стоматологія Мастер Дент подбала про своїх пацієнтів і придбала комп'ютерну програму «PA-ON» для ранньої діагностики захворювань пародонту. Тепер, завдяки технології «PA-ON» стоматологи Мастер Дент можуть отримувати і фіксувати точні результати вимірювань в графічній формі.
Результати вимірювань відразу відображаються в пародонтальній карті.
Вперше у пацієнтів в місті Києві з'явилася можливість пройти  обстеження в  стоматології Мастер Дент відповідно до стандартів, що затверджені  Американською Стоматологічною  Асоціацією (АDА).
 
У Вас є кілька причин пройти обстеження за допомогою системи «PA-ON».
 
- Обстеження абсолютно безболісно і займає всього 5 - 10 хвилин;
- Вам стане зрозуміла ваша стоматологічна проблема;
- Попередити хворобу простіше і дешевше, ніж її лікувати!
 
Пародонтологічне лікування, як відомо, є тривалим процесом. Для нас дуже важливо мати матеріал, який фіксує стан тканин пародонта до- і після лікування, аналізувати результати лікування великого числа пацієнтів. І тільки в пам'яті комп'ютера можна надійно зберегти значні обсяги інформації.     Завдяки використанню нової комп'ютерної технології ранньої діагностики захворювань тканин пародонту - «PA-ON».
 
«PA-ON» є найефективнішою і точною системою для вимірювання глибини ясенних кишень і рівня прикріплення пародонтальной зв'язки. Впливаючи на аудіовізуальні центри пацієнта забезпечується психологічне сприйняття проблеми і сприяє прийняттю мотивованого плану лікування і добросовісного виконання всіх вимог лікаря. Система озвучує результати обстеження і демонструє їх на екрані монітора, а також виводить на екран дані у вигляді кольорової друкарської таблиці.
 
Пародонтологічних карта «PA-ON» побудована таким чином, щоб максимально полегшити ведення пацієнта з моменту початкового обстеження до моменту спостереження пацієнта після завершення лікування.
Проводячи обстеження хворих за допомогою системи «PA-ON» ми значно скоротили час на проведення тривалого мануального обстеження, з'явилася можливість проводити більш точний порівняльний аналіз ефективності лікування шляхом проведення повторного обстеження хворого. Завдяки програмі «PA-ON» у нас з'явилася можливість більш об'єктивно представляти пародонтологічну  проблему і як наслідок цього, більш точно сформулювати діагноз з подальшим обґрунтованим призначенням плану лікування.
Рання діагностика захворювання - це ключ до збереження стоматологічного здоров'я та запобігання серйозних проблем.
Попередити хворобу простіше і дешевше, ніж її лікувати.

    

 

 

 

 

 

Записаться на прием
Желаемая дата и время: