Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
Про нас
  Можна багато говорити про професіоналізм персоналу, оснащеності сучасним устаткуванням, про вживання новітніх технологій, про якісну стерилізацію інструментарію, про багатолітній досвід, про тисячі вилікуваних зубів, але краще один раз побачити, чим сто разів почути, ми запрошуємо всіх на консультацію до будь-якого фахівця нашої клініки. За довгі роки роботи у нас склався згуртований колектив однодумців. Колектив Мастер Дент це теж люди і ми також хворіємо і ходимо до лікарів  і до колег  стоматологів  і хочемо, щоб нас нічим не заразили під час лікування і вилікували швидко, якісно і професійно, тому  Ми лікуємо так, як хотіли, щоб лікували нас!
 

       Наша стоматологія Мастер Дент  надає  весь комплекс стоматологічних послуг - від різнопланового лікування та ортодонтії до протезування, естетичної реставрації і вирівнювання зубів, імплантації та парадонтології. Наші лікарі впевнені, що стоматологія - це не просто медична дисципліна, але майже мистецтво, адже саме стоматологічні послуги можуть зробити людину красивішою і щасливішою. . Наша стоматологія пишається не тільки затишними і чистими кабінетами, привітними реєстраторами та медсестрами, але, в першу чергу, колективом лікарів, визнаних професіоналів та ентузіастів своєї справи. При всіх очевидних плюсах і достоїнства, в нашій стоматології ціни середні, доступні для кожного, хто піклується про своє здоров'я. Ви зможете спланувати лікування в нашій клініці в зручні для Вас терміни і на зручних для Вас умовах.  

 

   Приходьте до нас всією родиною - і ви залишитеся задоволені!

 

     

 

 

Гарантійні зобов'язання 

 

«Положення про гарантії» складено на підставі Наказу МОЗ України № 507 від 28.12.2002 року "Про затвердження нормативів надання медичної допомоги та показників якості медичної допомоги»

На більшість робіт (послуг) в Стоматології «Мастер Ден» встановлені середні гарантійні терміни.

У кожному конкретному випадку для пацієнта лікарем встановлюються індивідуальні терміни гарантії залежно від:

 - Клінічної ситуації; 

- Наявності або відсутності супутніх захворювань, які безпосередньо чи опосередковано призводять до змін в зубах і оточуючих тканинах; 

- Повноти виконання пацієнтом плану лікування, рекомендованого лікарем.

З урахуванням зазначених обставин в кожному конкретному випадку гарантійні терміни можуть зменшуватися або збільшуватися в порівнянні з середньостатистичними термінами. При виявленні недоліків в період встановлених термінів, пацієнт повинен звернутися тільки в дану клініку. Якщо виявлені недоліки не пов'язані з порушенням пацієнтом умов збереження гарантії, клініка безоплатно усуне недолік або повторно виконає роботу. Претензії пацієнтів, передбачені чинним законодавством про захист прав споживача, можуть бути подані протягом гарантійного терміну, за умови чіткого виконання пацієнтом рекомендацій лікаря.

Претензії від пацієнтів не приймаються, якщо порушені наступні умови:

 - Проходження профілактичних оглядів один раз на шість місяців; 

- Своєчасна професійна гігієна один раз на шість місяців; 

- Корекція робіт, виконаних клінікою, проводиться тільки в даній клініці;

 - Негайне звернення до клініки в разі дискомфорту або порушення в області проводиться лікування

 - Надання виписки з медичної карти, рентген-знімків з інших лікувально-профілактичних закладів, в разі звернення до них за невідкладною стоматологічною допомогою

Гарантійні зобов'язання не зберігаються в разі виявлення або виникнення у пацієнта в період гарантійного терміну захворювань внутрішніх органів, а також змін фізіологічного стану (вагітність, тривалий прийом лікарських препаратів, шкідливих зовнішніх впливів), які прямо або побічно призводять до змін в зубах і оточуючих тканинах.

Гарантійний термін (без урахування рецесії ясен) на художню реставрацію і пломбу з фото полімерного  композиту - 1 рік, середній термін служби - 5 років.

 Гарантійний термін на ортопедичні конструкції (без урахування рецесії ясен) 3 роки (пластмасові коронки - 1 місяць)- термін служби 10 років.

При поганій гігієні порожнини рота - гарантійний термін зменшується на 50%. Наявність 3 негативних факторів, що впливають на збереження пломби, передбачає скорочення терміну гарантії на 60%.

Гарантійний строк обчислюється з дня завершення лікування зуба, завершення протезування та фіксації протеза в порожнині рота, фіксується в медичній амбулаторній карті та фінансових документах. Гарантійні терміни і середній термін служби на окремі види робіт (послуг) через їх специфіку встановити не представляється можливим. До них відносяться:

1. обробка і пломбування кореневого каналу (ендодонтичне  лікування); 

2. професійна гігієна; 

3. накладення пов'язки, постановка тимчасової пломби;

 4. амбулаторні хірургічні операції (резекція верхівки кореня, видалення зуба, постановка дентального імплантату і ін.); 

5. лікування захворювань пародонту (запалення ясен і оточуючих зубних тканин); 

6. відбілювання зубів.

Ми гарантуємо наступне:

При обробці і пломбування кореневого каналу:

 - Досвід показує, що при лікуванні кореневого каналу сприятливий результат досягається в 90% випадках.

 - Слід врахувати, що результат лікування в кожному конкретному випадку залежить не тільки від його якості, але і від загальної реакції Вашого організму і стану зубощелепної системи. При постановці імплантату:

 - Повне приживлення імплантату в 97,5% випадках. У разі невдачі - повторна операція за рахунок клініки.

- Обстеження та обліку загального стану здоров'я до імплантації з метою виявлення можливих протипоказань;

 - Використання сертифікованих титанових імплантатів провідних зарубіжних фірм;

 - Безболісна установка;

 - Лікарський контроль над процесом приживлення.

При видаленні зуба: 

- Безболісність;

             - Використання сучасних хірургічних методів.

 

 

 

Записаться на прием
Желаемая дата и время: