Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
Ортодонтія

Ортодонтія в Києві

 

Існує багато чинників, які позитивно чи негативно впливають на розвиток зубів. Це відбувається вже з перших моментів формування. Несприятливими факторами можуть бути генетичні та фізіологічні фактори, які викликають зубо-щелепні аномалії. Нажаль ця проблема застала багато людей, тому ортодонтія в Києві та по всьому світу стала дуже популярною послугою.

 

Ортодонтія в Києві

 

Центральним об'єктом для ортодонтії є порушення, виникаючі в результаті неправильного розвитку жувально - мовного апарату. Наша стоматологія Мастер Дент використовуючи сучасні методи, подарує Вам рівні та гарні зуби. Першокласні професіонали скорегують неправильний прикус, зроблять Вас власником ідеальної посмішки. Завдяки нашій кваліфікованій роботі ортодонтія київ вийшла на новий дуже високій рівень.

 

Людей які мають естетичні проблеми, пов'язані з розташуванням зубів і прикусом на сьогодні вже майже 90%. Найчастішою причиною таких дефектів буде вроджена аномалія, обумовлена генетичною спадковістю. Погані звички, такі як смоктання дитиною соски чи пальця, годування з пляшечки, можуть стати показником неправильного розташування зубів. Наносять шкоди правильному прикусу, також:

  1. хронічні ЛОР – хвороби;Брекет-система Київ
  2. нестача твердої їжі в раціоні дитини;
  3. дефекти при зміні молочних зубів на корені.

 

Кращім рішенням для подібної проблеми буде ортодонтія київ знає про переваги співпраці с нами. Співпраця – тому що ми бажаємо відповісти всім Вашим потребам, багато чого залежить саме від Вас. Насамперед, треба вчасно звернутися за допомогою, щоб вберегти себе чи своїх дітей від психологічного дискомфорту та комплексу неповноцінності. Діти з такою проблемою найчастіше замкнуті та сором'язливі, неуспішні в школі та фізичному розвитку. Також присутні функціональні порушення, карієс, запальний пародонт. Вчасна ортодонтія київ дозволить позбавитись проблем з травленням та дикцією, подрібненням їжі, передбачити захворювання шлунково-кишкового тракту.

 

Брекет-система в Києві

 

Брекет-система в Києві є кордінальним рішенням для такої проблеми – це апаратний метод. Існує також не апаратний, до нього відноситься: масаж, вправи на м'язи обличчя, протез дитячий профілактичний. Такі способи дають можливість досягати значних змін і в результаті не прибігати до дорогого тривалого ортодонтичного лікування. Необхідно зазначити, що висока ефективність відзначається в перехідному віці, коли ще молочні зуби.

 

Брекет-система в Києві

 

Найбільш успішний спосіб медичного втручання для коригування прикусу є брекет-система Київ. Вона творить чудовий результат, навіть при важких порушеннях в будові зубо-щелепного апарату. Підбір системи виконується в індивідуальному порядку. Звертаючись в нашу клініку, Ви отримаєте найкращу допомогу! Лікар – ортодонт високого рівня, використовуючи спеціальний клейовий склад, акуратно зафіксує брекети на зубах, далі з'єднуючи їх еластичною дугою між собою.

 

Стоматологія Мастер Дент пропонує різні види брекет систем:

  1. лінгвальні брекети INCOGNITO. Вони встановлюються на внутрішній поверхні зубів, тому абсолютно непомітні. На внутрішніх зубах емаль міцніше, ризик виникнення карієсу значно мінімізується;
  2. металеві брекет-системи – найбільш потужна та міцна конструкція, яка на сьогоднішній день має гарний естетичний вигляд. Дітки та підлітки полюбляють пристрої для корекції різної форми: зірочки або смішні фігурки, які можуть бути навіть кольоровими;
  3. керамічна Брекет-система. Стане оптимальним рішенням при бажанні отримати гарну естетику.

 

 

 

Вибір за Вами! А ми обов'язково надамо професійну консультацію!

 

 

Записаться на прием
Желаемая дата и время: