Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
Професійна гігієна

   

Професійне усунення зубного каменю та нальоту

 

На сьогоднішній день, через неправильну процедуру чищення зубів, багато людей стикаються з більшістю проблем, пов'язаних з яснами і зубами. Зубний наліт, що залишається на зубах, залишки їжі, призводять до утворення стоматологічних захворювань.Скупчується на зубах наліт є наслідком утворення зубного каменю, виглядає який не дуже естетично. Він підносить з собою головну небезпеку - нагноєння і запалення, які провокують пародонтит.

Усунення зубного каменю

Пародонтит - це запальне захворювання, що приводить до втрати зубів. Як бачите, що серйозні проблеми з зубами виникають внаслідок недотримання елементарних правил гігієни. Професійне чищення зубів в Києві в стоматології Мастер Дент допоможе Вам уникнути всього цього.    Профілактика зубних захворювань краще рішення для заощадження їх здоров'я і краси. Робити це необхідно щодня. Запитайте у стоматолога про правильні методи чищення зубів, дотримуйтеся його порад, і раз на пів року приходьте на чистку зубів в стоматологічний кабінет. Якщо ж Ви любитель каву, упереджені до сигарет, то Вам раз в 3-4 місяці необхідна професійна чистка зубів. Стоматологія Мастер Дент в Києві пропонує відмінний варіант для її здійснення.  Вашим зубам необхідний повноцінний комплексний догляд щодня. Професійне чищення зубів в Києві важлива, тому що в домашніх умовах неможливо видалити наліт і  зубний камінь, що утворився особливо в тих місцях, де зубна щітка безсила.

 

 Чистка зубного каменю і нальоту в стоматології Мастер Дент в Києві

 

 Професійна чистка зубного каменю і нальоту в Києві допомогає дістатись до тих ділянкок, з якими Ви вдома не зможете впоратися це :

міжзубні проміжки підясневих областей;

жувальні поверхні корінних зубів, щічні ділянки верхньої щелепи;

піднебіння і язик

Ми пропонуємо Вашій увазі порошкоструйний наконечник PROFIFLEX - для ефективного і делікатнгої очищення поверхонь зубів. З поліпшеним захопленням і фокусом струменя - з адаптацією на перехідники MULTIflex / MULTIflex LUX.

 

Що таке очищення зубів POFIFLEX? 

 

Технологія очищення зубів PROFIFLEX розроблена фахівцями німецької фірми KaVo.

Як діє апарат PROFIFLEX:

З сопла апарату, під тиском виходить повітро-водяна суміш зі спеціальним порошком. Мілкодісперсний і не абразивний порошок на основі кальції-карбонату. На відміну від традиційного бікарбонату натрію (харчова сода), який має гострі кути частинок, кальцію-карбонат частинки мають кулясту форму тим самим не дряпають поверхню зуба а всього лише полірують її. Тому цю процедуру призначають навіть дітям.

 

Як переноситься ця процедура?

 

Порошок очищення зубів PROFIFLEX має приємний смак. Порошок, вдаряючись об поверхню зуба, знімає наліт і харчові барвники. Вода, порошок, частинки зубного нальоту збираються спеціальним стоматологічним пилососом прямо в роті, не розлітаючись по всьому кабінету. Все відбувається швидко і без особливого дискомфорту!

 

 

 Професійне чищення зубів

 

 Для чого призначений PROFIFLEX?

 

Відбілювання зубів PROFIFLEX застосовується для:

- Ідеальної очищення зубів від всіх поверхневих пигментаций;

- Зняття зубного нальоту від чаю, кави, сигарет і т.д.

- Видалення м'якого зубного нальоту;

- Чищення брекетів;

- Чищення головок імплантатів;

- Очищення зубів перед визначенням кольору зуба;

- Отчистка зубів перед фторирующим терапією. (Процедура зміцнення зубної емалі);

- Очистки перед відбілюванням.

- Очищення у важкодоступних місцях, таких як міжзубні проміжки.

 

Що не може зробити PROFIFLEX і відбілює він зуби?

 

З твердими зубними відкладеннями, такими як зубні камені PROFIFLEX не впоратися. Для цього додатково, в процесі очищення зубів, застосовується ультразвуковий апарат - скейлер. PROFIFLEX не призначений для відбілювання зубів, як це рекламується в засобах масової інформації. Відбілювання зубів - це зміна власного кольору зуба. Після застосування технології PROFIFLEX зміна власного кольору зубів не відбувається. Проводиться отчистка зубів, видаляється потемнілий зубний наліт від чаю, кави, сигарет і т.д. і зуби приймають свій природний колір.

Чи всім підходить PROFIFLEX?

Перш ніж робити цю процедуру, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем, так як при деяких захворюваннях пародонту кращі інші методи видалення зубних відкладень і нальоту.

Які має протипоказання?

Пацієнтам з хронічним бронхітом і астмою краще не застосовувати PROFIFLEX, так як є загроза розвитку напади утрудненого дихання. Пацієнтам, які знаходяться на дієті без солі застосування цього методу протипоказано, так як порошок містить сіль. Не застосовувати у пацієнтів з відомою непереносимістю до цитрусовий смак.

 

Які рекомендації після процедури?

 

У перші 2-3 години не можна курити, пити чай, кава, вживати продукти які можуть викликати фарбування зубів. Так як при отчистки втрачається кутикула (органічна плівка покриває зуб) а нова утворюється з слини протягом 2-3 годин.

 

Як часто потрібно повторюватиПокриття зубів лаком професійну чистку зубів?

 

Лікар порадить Вам індивідуально. В середньому 1 раз в квартал або на півроку. Візити до стоматолога, для професійної чисти зубів, повинні стати для Вас таким же природним як відвідування перукарень та косметичних салонів. При необхідності в нашій стоматології можна зробити відразу цифрову Рентгенограма для деталізації постановки діагнозу і складання плану лікування. На всі Ваші питання пов'язані з конкретними випадками із задоволенням дадуть відповідь провідні фахівці стоматології Мастер Дент 

 

 PROFIFLEX чистка, має низку переваг :

       краще запобігання виникненню пародонтозу і пародонтиту;

       швидкість і відсутність прикрих відчуттів;

       ясна не травмуються. 

 

 В результаті цієї методики, Ви отримуєте:

      прекрасне звільнення від усього нальоту;

      усунення шкідливих бактерій;

      привабливий і здоровий колір зубів;

      попередження карієсу і захворювань ясен. 

 

Стоматологія  Мастер Дент використовує в своїй роботі інноваційні методи професійного чищення зубів, застосовуючи засоби для чищення PROPHYpearls і для захисту ясен ОптраГейт

 

Методи чистки зубів    

 

  Методи чистки зубів

 

Чистка з використанням порошку PROPHYpearls відноситься до VIP-класу, забезпечує найглибшу чистку порожнини рота, не завдаючи шкоди м`яким тканинам ротової порожнини. До її приголомшливим достоїнств відноситься:глибока чистка важкодоступних ділянок;процедура є найбільш лояльною до поверхневих і внутрішніх тканин зубів;займає мінімальний час;в роті немає солоного і содового смаку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Записаться на прием
Желаемая дата и время: