Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
Шаблони
Виготовлення хірургічних шаблонів, які гарантують установку імплантатів з точністю до 1 мм
 
 
Якщо у Вас немає одного або декількох зубів, імплантація - найкраще рішення цієї проблеми. Їх ставлять вже більше 50 років і в 93-97% випадків вони надійно служать своїм власникам.
І це, погодьтеся, хороший результат. Адже альтернативою для установки «титанового кореня» служать «міст» або знімний протез.
У першому випадку "калічаться" зуби, що залишилися, у другому - значно знижується якість життя.
 
Як раніше встановлювалися зубні імплантати?
 
Лікар, попередньо аналізує рентген-знімок (не завжди достовірний), розрізає Вам ясна і оголює кістку.
Потім просвердлює спеціальний отвір і після установки імпланта зашиває м'які тканини.
Відшаровування ясен найчастіше робиться лише для того, щоб просто подивитися, куди потрібно свердлити. Але кістка непрозора! І хірург свердлить так, як йому підказує його досвід і тривимірна уява.
І добре, якщо цієї кістки багато. І добре, якщо поруч немає коренів сусідніх зубів, великих нервів і судин, гайморової пазухи і т.д. І ваш лікар - геній з відмінним окоміром і точно знає, де правильно буде розташований майбутній зуб. І він виспався, і в гарному настрої, і він робив цю операцію тисячі разів ...
Тоді, якщо все «добре» зійшлося, Ви через кілька місяців отримаєте довгоочікувані зуби.
А якщо у Вас щось не так «добре»? Чи втішать Вас, в разі невдачі, виправдання длікаря, що Вам просто не пощастило? Адже ідеальні умови для імплантації зустрічаються досить рідко
 
 
ХІРУРГІЧНИЙ 3D ШАБЛОН
 
 
 
У Вас вже, напевно, виникло питання: що ж робити?
Лікарі дійсно хочуть зробити операцію швидко і безболісно. Та й самі воліють спати спокійно, позбувшись від непотрібних стресів.
100% успіх не може гарантувати жодна методика: ми маємо справу з живою людиною. І все ж є спосіб отримати  нові зубаки більш безпечно. Йдеться про комп'ютерні технології і застосування хірургічних шаблонів Уявіть: ще до проведення операції лікар на комп'ютері розраховує, де ТОЧНО розташується майбутній імплант!
Виходячи з даних попереднього планування, за кілька днів на 3D принтері виготовляється індивідуальна накладка на Ваші зуби або ясна
У накладці є найголовніша частина - отвір з гільзою
Завдяки гільзі лікар встановить імплант в потрібному місці і на потрібну глибину!
 
Хірургічний шаблон встановлюється в момент операції і дозволяє:
 
                · Просвердлити кістку ТОЧНО в тому напрямку і ТОЧНО на ту глибину, які до часток міліметра були заздалегідь сплановані. Тим самим виключаються ризики травмувати навколишні тканини і органи.
· Зменшити біль і набряки м'яких тканин під час і після імплантації. Багато хто побоюється болю після свердління кістки. Насправді, в кістковій тканині мало нервових закінчень. Як правило, післяопераційні болі і набряки - результат відшаровування ясен.
При використанні шаблонів ясна розрізається мінімально, або не розрізається взагалі. Тому і неприємних відчуттів після операції набагато менше. Крім того, знижується кількість післяопераційних ускладнень у вигляді розбіжності швів, запалень, нагноєнь і т.д.
· Істотно скорочується  час операціі.Постановка імпланта займає 10-15 хв. Це особливо важливо, коли Вам необхідна велика кількість імплантів. Для пацієнтів із серцево-судинною патологією це дозволяє зменшити кількість анестетиків.
· Встановити імплант правильно по відношенню до коронки майбутнього зуба. Мало того, щоб він просто «вріс» в кістку. Ви ж хочете отримати гарну посмішку і впевнено жувати! А цього неможливо домогтися, якщо опора майбутнього зуба виявилася абсолютно не там, де потрібно. Точно проконтролювати правильність свердління «на око» буває дуже складно.
· І останнє.
 
                     
  Хірургічний шаблон з титановими            Хірургічний шаблон з титановими                                
                  нааправляючими                          направляюмими   в порожнині рота                                
 
 
Часто при нестачі кістки для імплантації потрібні додаткові дорогі, не завжди безпечні і прогнозовані операції з нарощування її обсягу. Використання шаблонів дозволяє зменшити необхідність таких втручань, відповідно знижуючи ймовірність ускладнень.
 
 
                                             
                                                                                                       
                                                                                                                                                      
 
 
Записаться на прием
Желаемая дата и время: