Контактні телефони
Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 24/4
Дла чого в стоматології мікроскоп?

 

Для чого в стоматології мікроскоп ?

 

Стоматологічний мікроскоп - це новий метод в світовій стоматології, про який повинен знати кожен, хто піклується про своє  здоров'я.

Один із засновників стоматологічної мікроскопії Гаррі Кир сказав: «Ви можете вилікувати тільки те, що можете побачити». Ця знаменита фраза точно відображає важливість появи мікроскопа в стоматології.

Ретельне обстеження є основою діагностичного процесу, створення і реалізації плану лікування. Саме операційний мікроскоп є прекрасним  інструментом діагностики, що  дозволяє виявити ураження, що непомітні неозброєним оком, він дозволяє лікарю працювати технікою  мінімальної інвазії - тобто максимально бережливо  відноситись  до здорових тканин зуба: «Мінімальна обробка під максимальним збільшенням».

Використання оптики дозволяє провести адгезивну фіксацію з великою точністю. Можливість ретельного обстеження меж  препарування важлива для всіх реставраційних процедур, перевірка і їх корекція під контролем мікроскопа дозволяють підвищити їх точність, якість і в результаті , термін придатності.

Мікроскоп необхідний для лікування складних кореневих каналів. Тільки уявіть: діаметр каналу зуба вимірюється в мікронах, а це тисячні частки міліметра, канали зуба мають складну анатомічну будову і неозброєним оком, без спеціальної оптики, розглянути входи в них, пройти, обробити і якісно запломбувати нелегко, а часом і неможливо. Не виявлені кореневі канали залишаються необробленими і незапломбованими, що веде до підтримання вогнища інфекції і передчасної втрати зуба. Мікроскоп допомагає лікареві виявити входи в канали, якісно очистити і ретельно їх загерметизувати, що дозволяє зберегти зуб на довгі роки.

Мікроскоп незамінний при переліковуванні зубів, коли справа стосується розпломбування каналів. З його допомогою лікар-ендодонтист видаляє старий пломбувальний матеріал, старі штифти і виявлені фрагменти стоматологічних файлів, зламаних і залишених в процесі попереднього лікування, максимально зберігаючи здорові тканини кореня.

Використання мікроскопа дозволяє на початковому етапі виявити перфорації, тріщини, при яких зуб далі лікувати не має сенсу. Це виключає проведення свідомо неефективних процедур і марні витрати для пацієнта.

Лікування зубів під мікроскопом більш тривале , ніж традиційне лікування, так як при використанні сучасних технологій лікар має можливість побачити і обробити більше каналів, ретельніше провести постановку і ревізію реставрацій. Такі відповідальні процедури можуть бути виконані тільки високопрофесійними фахівцями в області ендодонтії. Весь процес лікування транслюється на монітор, що дозволяє спеціально підготовленому асистентові стежити за ходом роботи і оперативно виконувати вказівки лікаря.

Використання мікроскопа –це  світовий стандарт  якості в сучасній стоматології.

                                 

 

 

Записаться на прием
Желаемая дата и время: